Zlokalizuj zagubione przedmioty!

A teraz coś dla osób roztargnionych, żyjących w ciągłym pośpiechu. Nasze babcie lubiły powiedzenie: „Gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy”. Cieszą się również nieuczciwi ludzie, którzy znajdują na swojej drodze zgubione smartfony czy portfele. Istnieje jednak prosty sposób, aby ubezpieczyć się na wypadek zagubionych skarbów.

W przypadku telefonu komórkowego, sytuacja jest prosta. Wystarczy niewielka aplikacja, która z poziomu innego urządzenia pozwoli nam zlokalizować dokładne położenie naszego smartfona. Jest to powszechny sposób używany przez coraz większą liczbę użytkowników z drogimi modelami.

A co w przypadku takich rzeczy jak portfel czy torebka? Również możemy w prosty sposób namierzyć ich położenie w sytuacji, gdy z pośpiechu zostawimy je w jakimś odległym miejscu. Wystarczy zakupić drobny lokalizator gps w kształcie żetona, który spokojnie zmieści się w portfelu. Następnie instalujemy na naszym urządzeniu aplikację, która będzie namierzała sygnał wysyłany przez lokalizator.

Teraz bez problemu dowiemy się, w którym sklepie zostawiliśmy portfel, lub kto postanowił sobie przywłaszczyć naszą własność. Technologia przychodzi z pomocą szybciej niż św. Antoni, patron zagubionych przedmiotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *